preloader

Tööstusmasinad

Meie pühendunud meeskond pakub ületamatuid teadmisi erinevates tööstusharudes ning juurdepääsu laiale tööstustoodete ja -teenuste valikule. Pakume uuenduslikke lahendusi töö efektiivsuse parandamiseks, et vähendada tootmiskulusid ja laiendada seadmete kohandamist. Tranzit Service on pühendunud partner, kes otsib lahendusi teie ettevõtte vajaduste optimeerimiseks ja toetamiseks, tagades, et täidate oma tegevuseesmärgid.
insdustrial
industry-2147407_1920 (1)

Tootmisseadmed

Alates eraldiseisvatest masinatest kuni otsast lõpuni projekteeritud tootmisliinideni alates toorainest kuni lõpptooteni. Meie teadmised hõlmavad kõiki ladustamisviise, taseme juhtimist, tühjendus- ja mõõtekomponente, vibratsioonisööturite suuruse vähendamise seadmeid, samuti keerulisi pneumaatilisi ülekande- ja mehaanilisi konveiersüsteeme. Ükskõik, kas töötate toidu-, täitematerjalide, mineraalide või muude puistematerjalidega, aitab meie kogenud meeskond teil kindlaks teha, kas lahendus vastab teie vajadustele kõige paremini.

Tava- ja erisõidukid

Integreeritud varahaldus ja hoolduse kavandamine on sõidukipargi elutsükli oluline osa. Meie meeskond aitab teil saada kasu seadmehalduse eelistest, saavutades aja jooksul märkimisväärse kokkuhoiu minimaalsete käivitus- ja kapitaliinvesteeringutega nii vastvalminud kui ka kasutatud sõidukitesse. Meie programmid hõlmavad autopargi hankimist, varahaldust, varu- ja inventari hankimist, samuti kohalikku teenust.
Special vehicle
· Kogenud · Paindlik · Usaldusväärne ·

Tööstusvajaduste usaldusväärne allikas.
Võtmed kätte lahendused, seadmed, varuosad ja teenindus.